چه تجهیزاتی برای انجام معاملات فارکس نیاز داریم؟

بنابراین، شما می خواهید شروع به تجارت در فارکس کنید ، اما نمی دانید به چه تجهیزاتی شما نیاز دارید؟ میترسی که یه چیزی رو شروع کنی و بعدش بفهمی که یه قسمتی رو از دست دادی؟ قبل از شروع معامله در فارکس به چه چیزی نیاز داریم؟

درک از معاملات سهام، همانطور که در فیلم ها می بینید،چندین مانیتور حرفه ای و سیستم های گران قیمت واقعا لازم نیست – مگر اینکه شما یک معامله گر روزانه باشید، که به آن سخت افزار به دلیل نظارت بر بازار و بسیاری از معاملات نیاز داشته باشید. و این یک راه نسبتا سخت و پیچیده برای کسب درآمد است ، چرا که آنها همیشه با مقادیر زیادی از داده ها استرس دارند. که استرس به سبک زندگی، خانواده آنها منتقل می شود، و از نظر ذهنی غیر قابل تحمل است. اما برای یک تازه کار، این تصور آن پیچیده است ، باعث می شود خودتان را مانند کاپیتان یک کشتی ستاره ای تصور کنید.

تصور کنید چند ردیف از مانیتور با جفت ارز و اخبار در CNBC و بلومبرگ و…… همه چیز بوق و همهمه، . برای مقدار پول مورد نیاز برای خرید چنین سخت افزاری، شما احتمالا باید در نوع دیگری از کسب و کار موفق باشید . هنگامی که تازه کار هستید نیاز نیست تمام درآمد خود را صرف خرید تجهیزات اولیه کنید و تمام آن پول صرف شده در تمام تجهیزات شما می توانید برای حداقل 3 سال از معاملات اولیه دریافت کنید. چیزی که ما حتی توصیه می کنیم خرید کامپیوترهای مورد استفاده که حداقل نیاز دارید است، چرا که در سمت سخت افزار، خوشبختانه، ما نیازی به چیز زیادی نداریم . این یک کسب وکار است، نیازی به زرق و برق دار بودن ندارد. یک لپ تاپ، یا حتی یک تبلت، و اتصال به اینترنت خوب تنها چیزی است که ما باید در تجارت فارکس داشته باشیم .

حداقل مورد نیاز برای پلت فرم MetaTrader 4 یا 5 چیزی است که اکثر کامپیوترهای درجه متوسط قدیمی به راحتی می تواند هندل کنند ، بنابراین شما ممکن است نیاز به صبر کنید 30 ثانیه تا یک دقیقه برای تمام 28 نمودار جفت ارز. البته این کار لازم نیست و بستگی به نحوه استفاده شما از پلت فرم دارد.

ثبات اتصال شبکه در اینجا در اولویت قرار دارد. اگر شما یک اتصال ناپایدار شما تاخیر در اجرای سفارش , بازخورد, و برخی از EAs قادر نخواهد بود به کار بهینه.

گوشی های هوشمند نیز یک راه حل بالقوه هستند، اما با توجه به اینکه صفحه نمایش آن ها کوچک است و دستگاه های کم قدرت تری هستند، استفاده از آن ها ممکن است ناراحت کننده باشد. به عنوان مثال، شما می توانید MT4 در گوشی خود داشته باشد اما نمی تواند از اندیکاتور های سفارشی استفاده کنید. تلفن ها هنوز برای حمایت از این توسعه یافته اند، یا MetaQuotes ممکن است برخی از راه حل برای پلت فرم خود را پیدا کنید. مزیت داشتن MT4 یا MT5 در گوشی شما البته تحرک است بنابراین شما می توانید موقعیت ها را در حال رفتن مدیریت کنید، اما بدانید که تجزیه و تحلیل فنی پیشرفته با شاخص هایی که در پلت فرم گنجانده نشده اند امکان پذیر نیست. بنابراین بهترین راه برای استفاده از آن برای هشدار، تنظیمات اضطراری، و نظارت است. برخی از معامله گران حتی می گویند که داشتن فارکس در جیب شما همیشه ایده خوبی نیست و ممکن است باعث شود زیادی معامله کنید .

بنابراین، چیزی که ما باید بدانیم این است که شما در حال تلاش برای تحت تاثیر قرار دادن هر کسی با معاملات خود هستید، شما به قدرت بالا سیستم نیاز ندارید . مردم از کشورهای کمتر توسعه یافته می تواند در معاملات فارکس معاملات موفق  داشته باشند، آنها فقط باید یک لپ تاپ داشته باشند. زیبایی فارکس این است که آن را به یک مکان محدود نیست, شما فقط نیاز به یک لپ تاپ دارید, شما می توانید در هر نقطه از جهان و آن را کار خواهد کرد. چند حرفه را می توان با آن مقایسه کرد؟ آزادی از میز، مانیتور، و صفحه کلید، دفتر مکعبی… به طور خلاصه، بسیاری از شما در حال حاضر به اندازه کافی تجهیزات برای شروع دارید .

چه نرم افزار ، سخت افزار، و…. دیگر  باید برای معاملات فارکس استفاده کنید؟

فارکس تحت نرم افزار تجاری اجرا می شود بر روی یک برنامه است که تجزیه و تحلیل نمودار قیمت ارز و دیگر فعالیت های بازار در طول بازه های زمانی متفاوت انجام میشود . این نرم افزار شناسایی سیگنال ها — از جمله گسترش مغایرت ، روند قیمت ، و اخبار است و همچنین برای پیدا کردن معاملات جفت ارز بالقوه سودآور است.

برای حرفه تجاری خود از  چه “نرم افزاری” به عنوان نرم افزار خود استفاده کنید.

سخت افزار مورد نیاز کم ، نرم افزار روان  ، امکان وارد کردن داده های جدید  و دسترسی به اینترنت

اما یک چیز همیشه به یاد داشته باشید داشتن یک طرح پشتیبان گیری است، اطمینان حاصل شود که شما راه اندازی یک طرح پشتیبان گیری در صورتی که مشکلی بوجود آمد و یا ابزار اصلی دچار مشکل شد بتوانید از فایل های بک اپ استفاده کنید . فقط به عنوان مثال زمانی که کامپیوتر شماآسیب میبیند و  قابل بوت کردن نیست.

 1. یا با فرض قطع دسترسی به اینترنت شما چگونه واکنش نشان خواهید داد؟
 2. اگر برق بره چی؟
 3. اگر صفحه کلید شما کار را متوقف کند چه؟

آیا شما واقعا نیاز به آن 5،000 دلار نمودار نرم افزار تشخیص الگوی است که نمایش در IMAX 4D?… احتمالا نه . پول خود را ذخیره کنید و به جای آن از آن برای سرمایه تجاری استفاده کنید.

از کدام پلت فرم کارگزار باید استفاده کنم؟

وقتی تصمیم گرفتید معاملاتتان را کجا اجرا کنید؟ این طور نیست که با بانک تماس بگیرید و بگویید: «من می خواهم یورو/دلار بای کنم .» بسیار خوب، شما می توانستید این کار را در گذشته انجام می دادید (اگر یک میلیون دلار داشتید)، اما ما الان در قرن بیست و یکم زندگی می کنیم. آن زمان برای بلند شدن به سرعت و استفاده از آن سیستم عامل های تجاری آنلاین است!

اما به این راحتی ها نیست. اطمینان حاصل شود که شما می داند بررسی بیشتر ins و outs از کارگزار شما را از اجرای سفارشات به سپرده گذاری و برداشت پول قبل از تجارت را انتخاب کنید. نگاهی به این مقاله  “انتخاب یک کارگزار فارکس” بنداز . پشیمون نمیشی!

ممکن است شما دوست داشته باشید

استراتژی‌های معاملاتی برای بازارهای نوسانی در فارکس

بازار فارکس با نوسانات خود، فرصت‌های بی‌شماری برای معامله‌گران فراهم می‌کند. اما این نوسانات می‌توانند …

۱۲ ارسال یک پاسخ

 1. آیا واقعاً نیازی به چندین مانیتور نیست؟ من شناسیم می‌گه که لازمه.

 2. ستاره نیمه‌شب

  تجارت فارکس با این توضیحات خیلی ساده به نظر میاد، اما واقعیتش چی؟

 3. طوفان آرام

  من فکر می‌کنم مقاله خیلی به جنبه‌های مثبت اشاره کرده و سختی‌ها رو نادیده گرفته.

 4. مطمئن نیستم لپ تاپ بتونه به خوبی چندین مانیتور رو جایگزین کنه.

 5. من اصلاً با این مقاله موافق نیستم. تجارت فارکس خیلی پیچیدست برای تازه‌کارها.

 6. دریای آرام

  من نمی‌تونم قبول کنم که با یک لپ تاپ قدیمی هم میشه موفق شد.

 7. واقعا لازمه که تمامی تجهیزات گران قیمت رو داشته باشیم؟ شک دارم که اینطوری باشه.

 8. پروفایل متعلق به هیچ

  آیا واقعاً میشه با اینترنت ضعیف هم کار کرد؟ باور نمیکنم.

 9. باران نقره‌ای

  من تجربه‌ای در این زمینه ندارم اما فکر می‌کنم گوشی هوشمند هم می‌تونه کار رو راه بندازه.

 10. این مقاله خیلی ساده‌اش کرده. فارکس خیلی پیچیدست!

 11. خوبه! اما ظاهراً یادتون رفته اشاره کنید که یه ساقی خوب هم لازمه برای استرس! 😆

 12. واقعا؟ پس چرا تو فیلم‌ها یکی دو تا مانیتور ندارن؟ خیلی عجیب نیست؟ 🤔

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *