روبات فارکس چگونه کار می کنند؟ 

این در مورد ربات های تجاری چیه؟ اونا کار میکنن؟ روبات ها بد هستن؟ بسیاری از سوالات کسانی هستند که معمولا در سر می پرورانند.  در مقاله ای که امروز می نویسم سعی خواهم کرد آنچه را که این در مورد روبات های فارکس است و هر چیزی که بر آنها تاثیر می گذارد و همچنین برخی از اسطوره ها و واقعیت ها افشا کنم. بیا بحث کنیم…

چگونه روبات فارکس کار می کنند؟

قبل از اینکه شما شروع به صحبت کردن در مورد چگونگی کار آنها، آیا می دانید ربات فارکس چیست؟ ربات چیزی کم و بیش از چند خط کد با قوانین روشن ورود و خروج به بازار است که به طور خودکار اجرا می شود. همه این اعمال شده به بازار فارکس به سادگی یک استراتژی خودکار است که خرید و فروش در بازار ارز خواهد بود. به آن ها EA (مشاور متخصص) نیز گفته می شود.

وقتی بهت گفتم چیه، توضیح دادم که چطور  کار میکنن. اما هی، میتونی با روبات ها پول در بیاری؟ عملکرد یا نتایج این استراتژی های خودکار به این استراتژی های قبلی و نظارت آنها بستگی خواهد داشت، بنابراین اگر از همان ابتدا سودآور نباشند، هر چقدر هم که خودکار باشند، نخواهد بود. اما اگر استراتژی که برنامه ریزی شده است خوب باشد، نتیجه ممکن است بهتر باشد.

مزایای کلیدی

یکی از مزایای بزرگ آن این است که بتواند عملکرد استراتژی را که برنامه ریزی شده است کمی کند. با یک استراتژی برنامه ریزی شده، شما می توانید یک backtest انجام و ارزیابی کنید که که استراتژی قبلا چطور رفتار کرده است. اگر معامله اختیاری یا دستی انجام داده باشید مطمئنا سیستم های مختلفی را بدون داشتن آمار یا نتایجی از اینکه آیا در گذشته کار کرده اند یا نه امتحان خواهید کرد. بیخیال، تو با پولت بازی میکردی بدون اینکه بدونی کاری که میکنی سودآور بوده یا نه. یک لحظه فکر کنید، اگر کمی سازی نکنید، از کجا می خواهید بدانید که پیشرفت می کنید؟

شما نیاز به عینیت در تصمیم گیری دارید. در غیر این صورت نتایج شما تحت تاثیر تفسیر شما قرار خواهد گرفت و در اینجا عامل اضافی خوبی برای اشتباه کردن خواهید داشت. چطور یجوری میخوای اصلاحش کنی؟ سیستم ها یا روبات ها اجازه رویکرد عینی بازار را می دهند.

همانطور که می دانید، دقت اجرا در هنگام معامله کلیدی است. هنگامی که فرایند خودکار است، نظم در کمتر از یک ثانیه بدون تردید و یا تجزیه و تحلیل، و یا افکار منتشر می شود.

مزیت دیگر بیش از حد قابل توجه این است که برای اجرای عملیات شما مجبور به نگاه دائم به مانیتور نیستید. شما می توانید آن را بدون وقفه در طول زمان انجام, حتی اگر شما در مقابل صفحه نمایش نیستید. اگر یک هفته در سفر باشید یا باید هر کاری برای جلوگیری از حضور در آنجا انجام دهید، ممکن است عملیات شما به طور همزمان در حال اجرا باشد. با این حال بسیار روشن باشید که باید آنها را زیر نظر گرفت و ایجاد سیستم های خودکار نیاز به زمان و کار دارد.

ارتباط نزدیکی با ربات های قبلی دارد، شما می توانید در دارایی های مختلف به طور همزمان تجارت کنید.

و بله، رویکرد روانی. همان طور که می دانید در این معامله روانشناسی مهم است و تاثیر زیادی می گذارد. هنگامی که استراتژی ها در راه خودکار انجام می شود استرس شما را کاهش می دهد . من می گویم کاهش یافته است چون شما باید بدانید که وقتی روبات ها عملکرد منفی یا مثبتی دارند باز هم بر شما تاثیر خواهد گذارد. اما تفاوت اصلی در این است که نتایج بر روانشناسی شما تاثیر می گذارد و نه تصمیمات شما آنطور که معمولا ً هنگام فعالیت به صورت اختیاری اتفاق می افتد.

معایب کلیدی

اگرچه مزیت ها مشخص است، اما معایب وجود دارد. بیشتر روبات هایی که در اینترنت به بازار عرضه می شوند بر اساس مارتینگالز، گرید هستند. که منعکس کننده نتایج بسیار خوب و منحنی عملکرد تقریبا کامل اما یک روز آنها شکست میخورند. چرا? به دلیل قوانین پرخاشگرانه مدیریت ریسک که استفاده می کنند. اگر چنین فکر نمی کنید، سعی کنید برخی را به صورت رایگان دانلود کنید و در طول یک دوره طولانی به نتایج آنها نگاه کنید.

چرا این اتفاق می افتد؟ ایجاد یک سیستم خودکار خوب و مقرون به صرفه کار ساده ای نیست. برنامه نویسی یک مارتینگل یا شبکه آسان نیست. بنابراین قبل از اینکه رباتی بخرید، مطمئن شوید که از این تکنیک ها استفاده نمی کنند و هیچ زیر برندی پنهان نمی شود که بتواند فردا ناپدید شود.

همانطور که برای معایب در هنگام تجارت با ربات ها چیزی مهم است هر گونه شکست فنی است که ممکن است به وجود می آیند و باعث آن را به خوبی اجرا نمی شود. بهتر است در صورتی که این شکست می تواند بر عملکرد شما تاثیر بگذارد، از VPS (یک سرور مجازی خصوصی) استفاده کنید. من توضیح می دهم که یک VPS در این ویدئو چه است:

اگر چه این چیزی است که هنوز برای من اتفاق نیفتاده است، اما این چیزی است که می تواند اتفاق بیفتد. اما انگار اتصال اینترنت با شکست مواجه می شود. همچنین، شکست ها یا خطاها در هنگام برنامه نویسی استراتژی (قبل از اجرای آن در آزمون واقعی آن را در نسخه ی نمایشی یا با سرمایه بسیار کمی) انجام می دهند.

معایب هر چیزی است که شما ممکن است فکر می کنم ممکن است چیزی است که در حال اجرا از راه دور تاثیر می گذارد. بسیاری از این وظایف در حال حاضر در زمینه های مختلف امروز وجود دارد.

حدود ربات ها چه هستند؟

می توانستیم بگوییم روبات ها کار نمی کنند (همیشه). منظورم این است که سیستم هایی هستند که سال ها کاملا کار می کنند، اما اکثریت قریب به اتفاق اول می میرند. بنابراین? راه حل این است که قوانین روشنی برای غیرفعال کردن این روبات ها داشته باشد. اگر برنامه ای تثبیت شده  نکنید، اگر رباتتان مدام پول از دست می دهد، چه می خواهید بکنید؟ یاد بگیرید چگونه آنها را مدیریت کنید.

محدودیت دیگر در هنگام استفاده از استراتژی های خودکار، بهینه سازی بیش از حد پارامترها است. این چیست? متغیرهای خود را طوری تنظیم کنید که نتایج گذشته بسیار خوب باشد. مشکل اینجا چیه؟ که ما نمی دانیم فردا چه اتفاقی در بازار خواهد افتاد، بنابراین بسیار محتمل است که آن ربات وقتی آن را اعمال می کنید با داده های جدید خوب کار نخواهد کرد. راه حل? یک استراتژی ایجاد کنید و سپس آن را اعتبار بخشید. نه اون طرف. به یاد داشته باشید که آن را در مورد به دنبال نتایج کامل نیست، آن را در مورد گرفتن نتایج واقعی است.

روبات ها سحر و جادو انجام نمی دهند، آنها یک ارزش اضافه شده با توجه به تجارت دستی است که کاملا روشن است. بهره بردن از آنها هوشمند بودن است، اما نادیده گرفتن محدودیت ها ساده لوح بودن است.

چگونه یک ربات فارکس را انتخاب کنید؟

ما قبلا در مورد یک نکته مهم صحبت کردیم. اجتناب از استفاده از ربات هایی که مدیریت ریسک تهاجمی را اعمال می کنند. اگر قرار است رباتی را انتخاب کنید، مدتی را صرف تماس با فردی کنید که آن را ایجاد کرده است، پیشینه آنها.

در صفحاتی که نمی دانید نخرید، در واقع به شما می گفتم که رباتی به این ترتیب نخرید بلکه نظارت کارشناسی داشته باشد. همانطور که قبلا دیده ایم، روبات ها باید مدیریت شوند. مطمئن باشید که شما قادر به یادگیری برای انجام این همه توسط خودتان در راه ساده است. شما همچنین جایگزین های دیگری در پورتال مانند Darwinex.

چگونه به ربات برنامه دهیم

امروز ابزارهای زیادی برای این کار وجود دارد. از تجربه من، پیچیده نمی شود و از کسانی استفاده کنید که به شما اجازه می دهد با یک منحنی یادگیری کوتاه شروع کنید. برخی از راهنمایی برای ایجاد یک ربات خوب:

ورودی ها و خروجی های بازار را روشن تنظیم کنید.

این چیزها باید تا حد امکان آسان ساخته شوند. تو به هزار خط احتیاج نداری تا کاری کنی که جواب بده . استفاده از قانون است که منطق خودت اونو قبول داره.

 • همیشه از حد ضرر استفاده کنید مگر اینکه از هیچ اهرمی استفاده نکنید.
 • این کار را بر روی دارایی هایی که نقدینگی دارند انجام دهید تا بهای اضافی پرداخت نکنند.
 • برنامه آنها را به اجرا در ساعت که در آن حجم در بازار وجود دارد.

بهترین انواع حساب

مناسب ترین حساب ها برای تجارت با ربات ها همان حساب هایی هستند که برای تجارت دستی انجام می دهند. حساب های با گسترش کم، اجرای مستقیم بازار، و سوآپ های تنظیم شده. کارگزاران فارکس بسیاری هستند، اما با این ویژگی ها دیگر چندان نیست. این مهم است که هیچ استفاده از حساب های استاندارد و یا رفتار در منحنی نتیجه شما می خواهید برای دریافت خواهد شد بسیار متفاوت است.

بهترین ربات فارکس

بهترین روبات ها آنهایی هستند که شما می دانید و ایجاد می کنید. کسانی که شما می توانید در راه ساده ساخت و همچنین انجام آزمایش های مختلف از استحکام به دانستن دست اول نقاط ضعف و نقاط قوت خود را.

برای من ربات یا ربات بد خوبی وجود ندارد. روبات هایی هستند که کار می کنند و روبات هایی هستند که کار نمی کنند. من سعی می کنم کسانی را که انجام می دهند اعمال کنم و کسانی را که متوقف می شوند دور بیندازید. من از بیش از صد استراتژی استفاده می کنم که روزانه آن ها را زیر نظر دارم و پیگیری می کنم. به این ترتیب همه چیز پویا است و اگرچه همیشه استراتژی هایی وجود دارد که در طول یک دوره زمانی محدود کار نمی کنند، که درگیر این است که دیگرانی هستند که بیش از آن ها تولید می کنند.

معاملات دستی یا ربات ها؟

در دنیای سرمایه گذاری و تجارت، مدافعان تجارت دستی در مقابل روبات ها وجود دارند و برعکس. برای گفتن این که تجارت دستی کار نمی کند برای من بسیار جسورانه به نظر می رسد. در صورتی که یک فرد کار نکرده باشد، چرا کار نمی کند؟

پس از همه، یک ربات می تواند یک سیستم تجاری دستی باشد که به طور خودکار اجرا می شود. به شرطی که قواعد و روش شناسی روشنی وجود داشته باشد، مشخص است که هر دو می توانند معتبر باشند. در حال حاضر، یک ربات فارکس دارای تعدادی از مزایای نسبت به معاملات دستی است که آن را ندارد. اگر ما توانایی و قضاوتی را داریم که یک فرد می تواند داشته باشد و وسیله ای برای انجام آن از طریق ربات ها داشته باشد، چرا از هر دو استفاده نمی کنیم؟

5 بهترین ربات فارکس که شما می توانید بخرید

تقریباً تمام برنامه های نرم افزاری ربات فارکس روش های تجزیه و تحلیل فنی را برای تولید سیگنال های خرید و فروش به کار می گیرند که پس از آن باعث فعالیت تجاری خودکار می شوند. این نرم افزار همچنین ممکن است پارامترهایی داشته باشد که می توانید بر اساس ترجیحات تجاری خود تنظیم کنید. بنزینگا زمینه ربات فارکس شما می توانید خرید برای پیدا کردن بهترین در میان آنها را بررسی کرده است. علاوه بر بررسی دو تا از بهترین ربات های فارکس در حال حاضر در دسترس، بررسی یک ربات تجاری رمز و یک سرور خصوصی مجازی فارکس (VPS) برای اجرای ربات تجاری خود را در نیز در زیر گنجانده شده است.

خشم فارکس

فارکس خشم یک مکان خوب برای رفتن زمانی که شما نیاز به کمک تصمیم گیری عاقلانه به عنوان یک سرمایه گذار است. شما به وضوح می توانید بیشتر از سرمایه گذاری فارکس خود را با اجازه دادن به خشم فارکس برای انجام بسیاری از کار را.

ربات خشم فارکس تضمین می کند که شما بهترین سرویس با چند ویژگی منحصر به فرد دریافت کنید.

مزایا:

 • روبات ها با NFA، FIFO، MT4 و MT5 Build 600+ سازگار هستند
 • فایل های مجموعه جدید همیشه در حال توسعه هستند
 • استراتژی برای هر سرمایه گذار
 • پشتیبانی ECN
 • گزینه های رشد پایدار
 • جفت های تجاری، شاخص ها یا کریپتو
 • سازگار با MT4/MT5
 • استفاده از فیلترها برای جلوگیری از شرایط بد بازار
 • راه اندازی در 5 دقیقه
 • بسیاری از اطلاعات و بینش

منفی:

 • بدون محاکمه رایگان

هزینه:

طلا $ 229.99

 • مجوز کامل برای یک کاربر واحد
 • دموهای نامحدود
 • به روز رسانی رایگان برای زندگی

الماس $ 439.99

 • همه چیز ارائه شده توسط طرح طلا
 • 2 مجوز حساب

GPS فارکس ربات

ربات gps فارکس
GPS فارکس ربات متشکل از نرم افزار مشاور متخصص نوشته شده برای پلت فرم MetaTrader است که شما می توانید استفاده کنید به تجارت بازار فارکس به طور خودکار بدون دخالت انسان. این برنامه در ابتدا در سال ۲۰۱۰ نوشته شد و در طول تاریخ طولانی خود نتایج مختلطی تولید کرده است.

مثبت:

 • تاریخ طولانی نشان دادن سود
 • بازپرداخت کامل تضمین 60 روزه
 • MetaTrader4 سازگار

منفی:

 • نتایج مختلط گزارش شده توسط کاربران

هزینه:

 • پرداخت یک بار 149 دلار

بر اساس برخی بررسی های کاربر، این ربات در شرایط عادی بازار عملکرد کاملاً خوبی دارد و تمایل به انجام معاملات نسبتاً کمی دارد. جنجال اصلی پیرامون این مشاور متخصص گنجاندن آن از یک «تجارت برگشتی» قابل اندازه گیری است که پس از بسته شدن یک تجارت از دست دادن به طور خودکار وارد می شود. برخی از کاربران این نرم افزار ربات فارکس ادعا می کنند این عنصر از استراتژی خود آنها را متحمل زیان قابل توجهی شده است.

1000pip سیستم کوهنوردی

این ربات سیگنال فارکس از یک الگوریتم حالت از هنر برای تجزیه و تحلیل مداوم بازار فارکس بدون دخالت انسان استفاده می کند. در حالی که ربات در واقع برای شما تجارت نمی کند، آن را فراهم می کند روشن و دقیق آسان به دنبال سیگنال های تجاری است که شامل ورود، توقف از دست دادن و سطح سود را برای هر تجارت است.

سیستم کوهنوردی ۱۰پی پی راه اندازی آن ساده است و به گونه ای طراحی شده است که به صورت مکانیکی ۱۰۰٪ دنبال شود که هر گونه حدس و گمان را به طور کامل از بین می  برد. استفاده از این سیستم فارکس برای تولید سیگنال یکی از ساده ترین راه ها برای پیگیری و تجارت بازار فارکس است.

مثبت:

 • آسان برای استفاده
 • پرداخت یک بار
 • هشدارهای صوتی و بصری و اطلاع رسانی سیگنال ایمیل

باs:

 • بدون محاکمه رایگان

هزینه:

 • پرداخت یک بار 97 دلار

به جای وارد کردن و اجرای دستورات به طور خودکار برای شما، این نرم افزار به شما ورود روشن، توقف از دست دادن و گرفتن سود سیگنال می دهد، بنابراین شما می توانید هر دستور قبل از اجرای آنها را بررسی کنید. این سیستم همچنین تولید آلارم هر زمان که یک سیگنال وجود دارد و به شما می دهد یک پیام بصری روشن است که جزئیات جهت تجارت، قیمت ورود، توقف از دست دادن و گرفتن سود سطح. همچنین می توانید اعلان های فشار MetaTrader4 را دریافت کنید.

این سیستم قابل تنظیم نیست، اما عملکرد آن به طور مستقل توسط MyFXBook بررسی و تأیید شده است که نتایج چشمگیری را نشان می دهد. اگر شما می خواهید یک پلاگین واقعی و بازی سیستم تولید سیگنال است که تمام کار سخت تماشای بازار و شناسایی فرصت های تجاری فارکس، پس از آن سیستم کوهنورد 1000pip ممکن است برای شما باشد.

سکه

https://coinrule.com/سکه یک ربات تجاری رمزارز کاملا خودکار است که به شما اجازه می دهد یا ایجاد قوانین تجاری خودکار خود را بدون نیاز به دانستن چگونگی کد و یا از بیش از 150 قوانین تجاری ارائه شده توسط پلت فرم به طور خودکار تجارت cryptos را انتخاب کنید. این ربات همچنین به دنبال موثرترین شاخص های بازار و اجازه می دهد تا شما به طور خودکار اختصاص وجوه خود را به سودآورترین بازارهای رمزارز.

برخی از نمونه هایی از قوانین شما می توانید با سکه برای سکه های تک یا چند پیاده سازی عبارتند از توقف از دست دادن، انباشت مبتنی بر قیمت و روند زیر rebalancing. ربات تجاری مبتنی بر وب Coinrule در سراسر مبادلات متعددی کار می کند، از جمله برخی از مبادلات بزرگتر مانند Coinbase Pro، Binance و BitMex.

مزایا:

 • کار بر روی سیستم عامل های تبادل رمز چندگانه
 • گزینه حساب رایگان
 • رابط شهودی

منفی:

 • هزینه های اشتراک بالا
 • بدون برنامه تلفن همراه

هزینه:

حساب شروع

 • بدون اتهام
 • معاملات تا 3،000 دلار حجم تجارت ماهانه

حساب حرفه ای

 • $449.99 در هر ماه یا $5,399 سالانه
 • بدون محدودیت حجم تجارت

هر نوع حساب به شما این اجازه را می دهد که با یک یا چند تبادل ارتباط برقرار کنید و با قوانین زنده، قوانین آزمایشی و استراتژی های قالب تجارت کنید. بسته به نوع حساب که انتخاب می کنید، ممکن است بتوانید به استراتژی های اهرمی دسترسی داشته باشید، اعلان های تلگرام زنده دریافت کنید، به صورت رایگان به جامعه معامله گر دسترسی داشته باشید، جلسات آموزشی یک به یک دریافت کنید، با TradingView ادغام شوید و از شاخص ها و اپراتورهای پیشرفته استفاده کنید. حساب Pro همچنین به شما می دهد اعدام فوق العاده سریع و یک سرور اختصاص داده شده است. سکه در حال حاضر دارای ارتقاء تابستان با تخفیف تا 25٪ در برنامه های سالانه است.

فارکسVPS

در حالی که یک ربات فارکس یا ژنراتور سیگنال نیست، ForexVPS یک سرویس سرور خصوصی مجازی https://www.forexvps.net/ (VPS) را فراهم می کند که به طور خاص به سمت تجارت خودکار بشود. سرورهای ForexVPS روشن و حفظ 24/7، بدون کاهش، که باعث می شود آنها را ایده آل برای معامله گران در حال اجرا هر ربات فارکس دیگر، از جمله نرم افزار مشاور متخصص خودکار در MetaTrader 4 یا 5.

مزایا:

 • نهان فوق العاده کم با سرعت اجرای 1 میلی ثانیه ای
 • سرورهای میزبان در مراکز داده در سراسر جهان قرار دارند
 • 24/7 پشتیبانی فنی
 • 14 روز پول بازگشت تضمین در تمام VPS خرید طرح

منفی:

 • هزینه اشتراک ماهانه

هزینه:

 • ForexVPS دارای سه طرح با هزینه ها و خدمات مختلف است که از نظر قیمت از ۳۰ دلار در ماه برای سرویس پایه تا ۵۹ دلار در ماه برای سرویس با فرکانس بالا متفاوت است. دامنه خدمات شامل حافظه دسترسی تصادفی (RAM)، استفاده از واحد پردازش مرکزی (CPU) ، فضای دیسک درایو حالت جامد (SSD) ، سرورهای ویندوز و یک آدرس IP اختصاصی است.

چگونه روبات فارکس کار می کنند؟

به طور کلی روبات های فارکس از نرم افزارهای تجاری الگوریتمی یا آلگو تشکیل شده اند که می توانند فرایند معاملات را به طور کامل خودکار کنند. این نوع از نرم افزار تجاری خودکار برای اولین بار اسکن بازار برای پیدا کردن راه اندازی تجارت فارکس است که با معیارهای خاصی معمولا بر اساس تجزیه و تحلیل فنی. سپس برنامه به طور خودکار سفارشات در بازار ارز را در یک حساب تجاری متصل به طور معمول از طریق یک کارگزار فارکس آنلاین اجرا می کند.

برخی از روبات های فارکس نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای شناسایی راه اندازی تجارت با احتمال بالا بدون در واقع اجرای معاملات برای شما به طور خودکار. به جای همیشه در حال اجرا بر روی خلبان خودکار، این ربات ها می توانند به جای تولید سیگنال های تجاری است که ممکن است شانس خود را از ساخت معاملات سودآور افزایش دهد. در حالی که سود تجاری هرگز تضمین شده است، ربات فارکس می تواند به نظر می رسد به خصوص مفید اگر شما فاقد تجربه برای تولید ایده های تجاری خوب خودتان. دفعات بازدید : در برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد ربات فارکس ، که ربات های به بازار عرضه شده بهترین سابقه و ارائه ارزش خوب برای پول و چگونه با استفاده از یک ربات فارکس ممکن است موفقیت خود را به عنوان یک معامله گر ارز را بهبود بخشد.

 

مزایای استفاده از ربات فارکس

روبات فارکس ارائه مزایای بسیاری برای معامله گران. فهرستی از برخی از دلایل قانع کننده تر برای استفاده از روبات های فارکس در زیر ظاهر می شود.

 • ابزار یادگیری: معامله گران تازه کار می توانند از روبات های فارکس به عنوان ابزاری برای اطلاع رسانی و بهبود معاملات خود استفاده کنند.
 • راه اندازی سریع و آسان: شما می توانید ارزهای تجاری با یک ربات فارکس تنها در چند دقیقه آغاز شده و هنوز هم شانس مناسب و معقولی از سودآور بودن.
 • تصمیم گیری و اجرای معاملات سریع: ربات ها می توانند نقاط ورود و خروج بازار ایده آل را تعیین کنند، بهترین اندازه موقعیت را محاسبه کنند و سپس تجارت را به سرعت اجرا کنند.
 • ابزار اسکن: روبات های فارکس می توانند برای اسکن جفت ارز های متعدد و بازارهای دیگر برای فرصت های تجاری بالقوه سودآور مورد استفاده قرار گیرند.
 • تجارت استراتژی های متعدد و جفت: شما می توانید استراتژی های تجاری متعدد برای جفت ارز های متعدد در همان زمان با استفاده از یک یا چند ربات  فارکس پیاده سازی.
 • روبات ها هرگز نمی خوابند: روبات های فارکس می توانند در سراسر ساعت بازار را برای شما تماشا و معامله کنند.
 • اجتناب از دخالت عاطفی: روبات فارکس فاقد احساسات انسانی است  که اغلب با شیوه های تجاری موفق تداخل.
 • قابلیت برنامه نویسی: شما می توانید ربات های فارکس خود را برای پیاده سازی استراتژی تجاری خود را به طور خودکار برنامه ریزی کنید.

اشکالات استفاده از ربات فارکس

روبات فارکس ممکن است مانند راه آسان را به مقدار زیادی از پول سریع صدا, به خصوص اگر شما خواندن مواد بازاریابی توسعه دهندگان خود را, اما واقعیت است که اغلب به طور قابل توجهی هوشیار تر. به خاطر داشته باشید که تجارت به طور معمول یک فعالیت انسانی است بنابراین بازارهای ارز بر اساس روانشناسی انسانی حرکت می کنند که روبات های فارکس نمی توانند به طور کامل درک کنند.

روبات فارکس تعدادی از اشکالات جدی دیگر شما باید قبل از قرار دادن پول واقعی در معرض خطر خرید و یا با استفاده از آنها آگاه باشند. برخی از آنها در زیر خلاصه شده است.

 • بی اطلاع از عوامل اساسی: روبات های تجاری بر اساس تحلیل فنی به طور کلی رویدادهای خبری اقتصادی، ژئوپلیتیک و مالی جاری را که می توانند بازارها را به طور قابل ملاحظه ای حرکت دهند، در نظر نمی گیرد.
 • سود تضمین نشده است: در حالی که روبات فارکس ممکن است سرعت پاسخ خود را افزایش دهد و تعداد جفت و بازار شما می توانید برای فرصت های اسکن, نتیجه نهایی بستگی دارد که چگونه به خوبی آن را معامله .
 • شرایط بازار تغییر می کند: روبات های فارکس می توانند برای مدتی مانند قهرمان تجارت کنند، اما پس از آن می توانند بخش عمده ای از سود خود را هنگامی که شرایط بازار تغییر می کند، پس دهند.
 • دولت ها موافق نیستند: تجارت با استفاده از روبات های فارکس اغلب غیرقابل اعتماد است، بنابراین برخی دولت ها بسیاری از آن ها را کلاهبرداری به خاطر تبلیغات دروغین گناهکار می بینند.
 • آیا خوشه قیمت فیلتر نیست: روبات فارکس معمولا به خوشه قیمت کاذب است که یک معامله گر با تجربه به طور معمول فیلتر کردن پاسخ, و که می تواند در برخی از معاملات ضعیف منجر شود.

به خاطر داشته باشید که اگر تجارت سودآور به آسانی به عنوان گرفتن یک ربات فارکس و تنظیم آن شل به تجارت در حساب شما بود، سپس عملا هر کسی با یک کامپیوتر و برخی از سرمایه خطر می تواند ساخت یک بسته نرم افزاری از پول، که چنین نیست.

حتی معامله گران حرفه ای که الگوریتم های تجاری پیچیده و پیچیده ای را بر روی رایانه های با قدرت بالا اجرا می کنند، نرم افزار تجاری خودکار خود را به دقت تماشا می کنند زیرا اهمیت عنصر انسانی را در رفتار بازار درک می کنند.
<р3>چه کسی باید سعی کنید فارکس تجارت ربات؟
معاملات خودکار در سال های اخیر به طور قابل توجهی تکامل یافته است. در حالی که آنها ناقص باقی می ماند، روبات های تجاری فارکس تا جایی بهبود یافته اند که می توانند شروع به ایفای نقش قابل توجهی در دنیای تجارت آنلاین فارکس کنند، و استفاده از آن ها ممکن است به نفع معامله گران خاصی باشد.

بخش رو به رشدی از معاملات روزانه فارکس به طور خودکار با استفاده از الگوریتم های مختلف انجام می شود، بنابراین شما ممکن است از یک ربات فارکس بهره مند شوند، حتی اگر شما فقط از جزء تولید سیگنال آن ارائه می دهد استفاده کنید.

معامله ربات فارکس ممکن است به خصوص برای انواع زیر از معامله گر مفید باشد:

 • معامله گران فارکس جدید: کسانی که با بازار فارکس ناآشنا و چگونه برای شناسایی فرصت های تجاری به طور بالقوه سودآور می تواند یک ربات فارکس استفاده کنید تا آنها را آغاز شده در حالی که آنها پایه دانش خود را افزایش می دهد .
 • معامله گران ناموفق فارکس: کسانی که در بازار فارکس با نتایج ضعیف معامله شده اند ممکن است با استفاده از یک ربات فارکس به طور کامل خودکار معاملات خود و یا کمک به آنها را تصمیم گیری معاملات بهتر با تولید سیگنال در نظر بگیرند .
 • معامله گران فارکس مشغول: اگر شما فاقد زمان مورد نیاز برای تصمیم گیری های تجاری فارکس صدا و / یا تماشای بازار از نزدیک, یک ربات فارکس می تواند به شما کمک کند تا آزاد کردن برخی از زمان با ارزش .
 • معامله گران با طرح های تجاری پیچیده: روبات فارکس می تواند به سرعت اسکن بازارهای مختلف و محاسبات پیچیده برای سرعت بخشیدن به پاسخگویی خود را به عنوان یک معامله گر.
 • معامله گران درگیر در بسیاری از بازارها: اگر شما نیاز به پیگیری بازار در بسیاری از جفت ارز، یک ربات فارکس ممکن است مفید باشد برای شناسایی فرصت های تجاری به طور بالقوه سودآور تر است .

سوالات اغلب پرسیده شده

آیا روبات های فارکس واقعا کار می کنند؟
آنها در واقع می توانند برای تولید سود در زمان کار می کنند، اما اغلب در دراز مدت کار نمی کنند زیرا شرایط بازار می تواند به سرعت تغییر کند و اکثر روبات های فارکس موفق به در نظر گرفتن اطلاعات اساسی نمی شوند.
یک ربات فارکس چقدر هزینه دارد؟
برخی از روبات های فارکس به صورت رایگان در دسترس هستند، و شما حتی می توانید مشاور متخصص خود را در MetaTrader 4 یا 5 که به عنوان یک ربات فارکس با تجارت به طور خودکار در حساب خود عمل می کنند برنامه. اگر شما علاقه مند به خرید یک ربات محبوب خارج از قفسه فارکس, 1000pip کوهنورد سیستم هزینه به عنوان کمی به عنوان $97 برای اشتراک طول عمر. اشتراک به قیمت گذاری ربات رمزارز مانند Coinrule هزینه بین $29.99 در هر ماه و $449.99 در هر ماه, بسته به چه نوع حساب شما را انتخاب کنید

ممکن است شما دوست داشته باشید

استراتژی‌های معاملاتی برای بازارهای نوسانی در فارکس

بازار فارکس با نوسانات خود، فرصت‌های بی‌شماری برای معامله‌گران فراهم می‌کند. اما این نوسانات می‌توانند …

One comment

 1. ربات فارکس GPS برای من بسیار موثر بوده است و به من در صرفه‌جویی در زمان و به دست آوردن سود در بیشتر معاملات کمک کرده است. قابلیت‌های پیشرفته این ربات، به پیش‌بینی دقیق و امنیت بالای معاملات کمک کرده و نتایج بسیار مطمئن و برجسته به دست آورده‌ام.

  با استفاده از ربات فارکس GPS، من توانستم به سادگی و با اطمینان بسیار بالا، معاملات خود را در بروکر LiteForex انجام دهم. این بروکر نیز، با ارائه خدمات پیشرفته و سرعت بالای اجرای سفارشات، نامی مطرح بین معامله گران فارکس دارد.

  به طور کلی، من به دیگران توصیه می‌کنم که با استفاده از ربات فارکس GPS و با همراهی بروکر LiteForex، به راحتی می‌توانند در این بازار به سود و موفقیت دست یابند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *