چگونه در بازار فارکس کسب درآمد کنیم؟

بازار فارکس یک محل مبادلات بزرگ است که با خرید و فروش ارز کسب سود انجام می گیرد . هر روز در بازار فارکس حدود چهار تریلیون دلار پول مبادله می شود که طبیعتا نقدینگی بسیار بالایی است . در اینجا معامله گران با استفاده از تفاوت در نرخ ارز به دنبال ایجاد پول هستند .

بسیاری از مردم اعتقاد دارند که فقط تعداد کمی از معامله گران در بازار فارکس سود می کنند و مابقی معامله گران روزها جلوی مانیتور می نشینند و فقط “وقت و پول خود را هدر می دهند ” . کسانی هستند که معتقدند فقط تحلیلگران مالی حرفه ای می توانند در اینجا سود کسب کنند که در واقع این تفکر اصلا درست نیست . تعداد زیادی راه برای کسب درآمد در فارکس وجود دارد که برخی از این موارد برای عموم انسان ها کاملا در دسترس است .

 

چگونه از ابتدا در فارکس پول در بیاوریم؟

اگر شما در مورد فارکس از قبل خوانده باشید ، احتمالا درک می کنید که شما می توانید از ابتدا در اینجا کسب سود کنید کنید . برای این کار حتی لازم نیست که خودتان به معامله بپردازید . بلکه می توانید مقدار مشخصی سرمایه که می خواهید در فارکس سرمایه گذاری کنید را تحت مدیریت شخص خودتان به معامله گران حرفه ای بدهید . آنها در بازار معامله می کنند و شما مطابق با درآمد معامله گر ، سود خواهید کرد . البته توجه داشته باشید که در این صورت باید کمیسیون را به معامله گر بپردازید . با این حال برای کسانی که نمی خواهند به درک تمام پیچیدگی های این بازار بپردازند ، چنین گزینه ای ایده آل خواهد بود .

چقدر در فارکس سود کسب می شود؟

این سوال توسط بسیاری از مبتدیان پرسیده می شود اما نمی توان پاسخی بدون ابهام به این سوال داد . هر کس می تواند با توجه به توانایی هایش در این بازار کسب سود کند که می تواند 100% و یا حتی 1000% باشد . البته که در واقعیت بسیار پیچیده تر است . با نگاه به حقایق می توانید درک کنید که حتی معامله گران باتجربه ی فارکس ، شرکت های بزرگ و مشهور در جهان به دنبال 20% سالیانه هستند . موفق ترین معامله گران درآمدی حدود 30%-40% به عنوان سود خالص دارند که بخشی از این پول به عنوان مالیات و … می رود . اما با سرمایه گذاری کافی شما قادر به کسب پول خوب خواهید بود . این یک واقعیت مسلم است .

چگونه در بازار فارکس به عنوان یک مبتدی پول دربیاوریم؟

اگر مقدار مشخصی از سرمایه را دارید که قصد دارید در بازار فارکس سرمایه گذاری کنید ، می توانید تحت مدیریت شخص خودتان به معامله گران حرفه ای بدهید . آنها در بازار معامله می کنند و شما مطابق با درآمد معامله گر سود کسب خواهید کرد .
یکی از راه های فوق العاده محبوب برای کسب درآمد در فارکس در میان مبتدیان ، کپی از معاملات معامله گران حرفه ای است . این کار بسیار راحت است ؛ چرا که برای یک فرد مبتدی و بدون تجربه معامله در بازارهای مالی کسب سود در این بازار بسیار دشوار است . این خدمت ویژه این امکان را به شما می دهد تا همه اقدامات به صورت خودکار انجام گیرد . وظیفه ی اصلی یک مبتدی این است که یک معامله گر را به درستی انتخاب کند که معاملات معامله گر برای او کپی گردد . زیرا حتی معامله گران باتجربه نیز برخی مواقع اشتباه می کنند و به قلمرو منفی می روند .

کسب سود به طور پیوسته در فارکس

شما قادر خواهید بود کارگزار خود را انتخاب کنید و با معامله به طور پیوسته در بازار ارز کسب سود کنید . شما فقط باید با نظارت مداوم در بازار به طور پیوسته به دنبال خرید و فروش باشید و برای قیمت های بالاتر و یا پایین تر هدف گذاری کنید . روشن است که نیاز به تجربه دارید . اما با سعی و کوشش قادر خواهید بود به درجه ی کارشناسی بازار برسید و با استراتژی خود در بازار تصمیم گیری کنید . به خاطر داشته باشید که در بازار فارکس شما نه تنها به به دانش ، بلکه به یک سیستم عصبی پایدار نیاز خواهید داشت زیرا که بازار دائما در حال نوسان است که گاهی اوقات تصمیم گیری دشوار می شود و این ممکن است منجر به تصمیم گیری اشتباه گردد که نهایتا باعث از دست رفتن سرمایه تان می گردد .